logo.jpg

 

    

        

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

      

 

 

 

______________________

Biz Ne Yapıyoruz?


Proje Yaratma Ve Uygulama:

Binanızın mekaniksel ve elektriksel sistemlerinin yerinde teşhisini yapıp çözümlerimiz arasından en uygun olanı saptayıp binanıza uygun yapıda montaj ve devreye alma çalışmalarını yapıp sistemin tüm bilgi noktalarının,tanımlanan alarmlarının ve yazılan senaryoların çalışırlığının kontrolünden sonra işletme personeline eğitim verip ,pc yazılımının kullanılmasını öğretip, sistemi teslim ediyoruz.
Bunları maddeleyecek olursak:

-Komple Bina Otomasyon Sistemi Projelendirilmesi,
-DDC Panoları Üretimi,
-Otomasyona Uyumlu MCC Panoları Üretimi,
-Pano uç bağlantıları ve son kumanda elemanları montajı,
-Sistemi devreye alma ve teslim etme,
-İşletme Personeli eğitimi,

  hizmetlerini veriyoruz...

Bakım ve sistem kontrolü

Kurdurduğunuz otomasyon sisteminin bakım ve kontrollerini periyodik olarak yıllık bakım sözleşmesi dahilinde yapmaktayız bu sayede sisteminiz ilk günkü gibi stabil kalacak ve işlevini tam olarak ve sorunsuz bir şekilde yerine getirecektir.Bu kapsamda 7/24 teknik desteğimiz de bulunmaktadır.

 

Derinlemesine Uzmanlık...

Otomasyon sektöründe çalışmalarımızın başladığından bu yana türlü sistemler veçözümler sunduk. Bu nedenle tüm çabamız ve deneyimlerimiz bu firmayı kurmadan önce çeşitli projelerde bulunarak,yıllardan beri büyük bir bilgi birikimi edindik . Bu olgunun verdiği inanç ile yolumuza OLGU otomasyon olarak devem ediyoruz.

uzmanl_k.jpg